Umów spotkanie
   Porada prawna online

   Kancelaria Adwokacka Maciej Szloński
   ul. Jana III Sobieskiego 245,
   84-200 Wejherowo
   lokal nr 5, I piętro

   NIP: 7182103317
   REGON: 368770336

   Dane do przelewu:
   Nazwa odbiorcy: Kancelaria Adwokacka Maciej Szloński
   Nr rachunku: 39 1050 1764 1000 0092 4954 5709
   Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.

       Skontaktuj się z nami!


   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


   +48 662 040 129

   Informacja RODO

   Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Joanna Szlońska z siedzibą w Wejherowie ul. Jana III Sobieskiego 245/5. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane w formularzu kontaktowym - podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci odpowiedzi na pytanie użytkownika. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na Państwa pytanie. Mają państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, iż Państwa prawa zostały naruszone.

   .

   .

   Czas pracy Kancelarii jest elastyczny, dostosowany do potrzeb Klienta. Po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym istnieje możliwość umówienia spotkania w terminie i godzinach dogodnych dla Klienta.   Wybierz z pośród opcji w formularzu:  1. UMÓW SPOTKANIE

   Jeśli chcesz umówić spotkanie z Adwokatem możesz zrobić to również przez powyższy formularz kontaktowy. Prosimy podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy również o podanie preferowanego terminu spotkania, a postaramy się do niego dostosować. Wskazanie problemu prawnego bądź ogólnego tematu rozmowy, umożliwi nam lepsze zaplanowanie czasu potrzebnego na spotkanie.

   Wybierz z pośród opcji w formularzu:  2. PORADY PRAWNE ON-LINE

   Wiemy, że dla Klienta mającego problem prawny i nie wiedzącego jak postąpić niezwykle istotna jest szybkość reakcji Adwokata i prosta, nieskomplikowana forma kontaktu. Dlatego dla Klientów, oczekujących szybkiej, jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytania (np. jak sporządzić testament, jakie są wymogi pozwu o rozwód, kiedy nastąpi przedawnienie roszczenia itp.) oferujemy udzielenie porady prawnej online. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony powyżej, opisując w nim swój problem prawny i wybrać nagłówek z listy: "porada prawna online". Ta forma pomocy prawnej, sprawdza się przy pytaniach dotyczących nieskomplikowanych stanów faktycznych, gdzie nie ma materiału dowodowego i dokumentów wymagających analizy przez profesjonalistów. Czas oczekiwania na odpowiedź Adwokata wynosi nie więcej niż dwa dni robocze, a koszt to 50 zł brutto.

   W przypadku gdy przesłany przez Klienta opis problemu jest niewystarczający do udzielenia jednoznacznej porady, bądź konieczne jest zapoznanie się z dokumentami sprawy skontaktujemy się telefonicznie, lub mailowo celem uzupełnienia informacji bądź umówienia spotkania, po to aby udzielona porada była na pewno trafna i pomogła rozwiązać problem.

   stopka-logo-kancelaria-adwokacka-szlonscy
   ul. Jana III Sobieskiego 245,
   lokal nr 5, I piętro
   Copyright © 2017 Szloński & Szlońska Kancelaria Adwokacka All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel