Umów spotkanie
   Porada prawna online

   Kancelaria Adwokacka Joanna Szlońska
   ul. Jana III Sobieskiego 245,
   84-200 Wejherowo
   lokal nr 5, I piętro

   NIP: 5882430738
   REGON: 367898011

   Dane do przelewu:
   Nazwa odbiorcy: Kancelaria Adwokacka Joanna Szlońska
   Nr rachunku: 05 1050 1764 1000 0091 2087 3881
   Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.

       Skontaktuj się z nami!


   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


   +48 728 466 701

   +48 662 040 129


   Czas pracy Kancelarii jest elastyczny, dostosowany do potrzeb Klienta. Po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym istnieje możliwość umówienia spotkania w terminie i godzinach dogodnych dla Klienta.

   Bez konieczności wcześniejszego uzgadniania terminu zapraszamy do odwiedzenia Kancelarii
   we wtorki w godzinach 16.00-19.00 i w czwartki w godzinach 09.00 – 12.00.
   Podczas tych dyżurów udzielamy porad prawnych wszystkim zainteresowanym.

   Wybierz z pośród opcji w formularzu:  1. UMÓW SPOTKANIE

   Jeśli chcesz umówić spotkanie z Adwokatem możesz zrobić to również przez powyższy formularz kontaktowy. Prosimy podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy również o podanie preferowanego terminu spotkania, a postaramy się do niego dostosować. Wskazanie problemu prawnego bądź ogólnego tematu rozmowy, umożliwi nam lepsze zaplanowanie czasu potrzebnego na spotkanie.

   Wybierz z pośród opcji w formularzu:  2. PORADY PRAWNE ON-LINE

   Wiemy, że dla Klienta mającego problem prawny i nie wiedzącego jak postąpić niezwykle istotna jest szybkość reakcji Adwokata i prosta, nieskomplikowana forma kontaktu. Dlatego dla Klientów, oczekujących szybkiej, jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytania (np. jak sporządzić testament, jakie są wymogi pozwu o rozwód, kiedy nastąpi przedawnienie roszczenia itp.) oferujemy udzielenie porady prawnej online. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony powyżej, opisując w nim swój problem prawny i wybrać nagłówek z listy: "porada prawna online". Ta forma pomocy prawnej, sprawdza się przy pytaniach dotyczących nieskomplikowanych stanów faktycznych, gdzie nie ma materiału dowodowego i dokumentów wymagających analizy przez profesjonalistów. Czas oczekiwania na odpowiedź Adwokata wynosi nie więcej niż dwa dni robocze, a koszt to 50 zł brutto.

   W przypadku gdy przesłany przez Klienta opis problemu jest niewystarczający do udzielenia jednoznacznej porady, bądź konieczne jest zapoznanie się z dokumentami sprawy skontaktujemy się telefonicznie, lub mailowo celem uzupełnienia informacji bądź umówienia spotkania, po to aby udzielona porada była na pewno trafna i pomogła rozwiązać problem.

   stopka-logo-kancelaria-adwokacka-szlonscy
   ul. Jana III Sobieskiego 245,
   lokal nr 5, I piętro
   Copyright © 2017 Szloński & Szlońska Kancelaria Adwokacka All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel