Umów spotkanie
   Porada prawna online

   Nasza Kancelaria kompleksowo zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego i odszkodowań. Naszą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem służymy Klientom, aby pomóc im rozwiązać dotykające ich problemy prawne, wskazywać najkorzystniejsze, najprostsze i najtańsze rozwiązania oraz uchronić ich przed niepotrzebnymi, stresującymi sytuacjami.

   Nasze usługi obejmują zarówno udzielanie jednorazowych porad prawnych jak i kompleksowe prowadzenie spraw przed Urzędami i Sądami wszystkich instancji. Dochodzimy roszczeń cywilnoprawnych i odszkodowawczych. Bronimy w sprawach karnych i wykroczeniowych przed Sądami i Organami Ścigania. Reprezentujemy pokrzywdzonych. Prowadzimy sprawy rodzinne i spadkowe. Opiniujemy umowy, doradzając przy ich podpisywaniu. Sporządzamy umowy i inne pisma. Prowadzimy negocjacje, pertraktacje i rokowania ugodowe.

   Chcemy aby Klient powierzając Nam sprawę był w jak największym stopniu odciążony od trosk związanych z jej prowadzeniem, a jednocześnie był na bieżąco informowany o jej stanie. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i na każdą poświęcamy maksimum czasu, energii i zaangażowania. Nasza pomoc obejmuje wszystkie etapy sprawy zarówno przedsądowe, sądowe jak i wykonawcze.

   Wiemy, że wiele problemów prawnych pojawia się niespodziewanie. Nagła eksmisja, aresztowanie, wszczęcie egzekucji komorniczej, różnego rodzaju nieszczęśliwe wypadki, kontrole administracyjne, nieuczciwi kontrahenci, niespodziewane konflikty lub postępowania sądowe. W takich sytuacjach potrzebna jest szybka reakcja. Dlatego jesteśmy gotowi do świadczenia natychmiastowej pomocy, a sprawami, które nie mogą czekać, zajmujemy się priorytetowo. Wiemy, że w takich sytuacjach Klient nie może zostać pozostawiony bez profesjonalnego wsparcia i dlatego gwarantujemy pełne zaangażowanie i mobilizację Naszej Kancelarii.

   Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są do Twojej dyspozycji.

   stopka-logo-kancelaria-adwokacka-szlonscy
   ul. Jana III Sobieskiego 245,
   lokal nr 5, I piętro
   Copyright © 2017 Szloński & Szlońska Kancelaria Adwokacka All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel