Umów spotkanie
   Porada prawna online
   Ideą zamieszczenia na stronie Kancelarii artykułów prawniczych była chęć umożliwienia Czytelnikom samodzielnego rozwiązywania podstawowych problemów prawnych. Niestety ignorantia iuris nocet – nieznajomość prawa szkodzi. Dokonując samodzielnie czynności mających znaczenie prawne, trzeba mieć świadomość, że często wywoływane przez nie skutki prawne są nieodwracalne, a podjętych czynności nie można w prosty sposób cofnąć. Dlatego dobrze byłoby aby wszystkie działania wywołujące skutki prawne były podejmowane w oparciu o znajomość obowiązujących przepisów, ich interpretacji i zastosowania w praktyce, tak aby nie wywołać niespodziewanych, niekorzystnych konsekwencji prawnych, zbędnych kosztów, a przy tym strat i nerwów.

   Mamy nadzieje, że zamieszczone przez Nas wskazówki pomogą przy podejmowaniu decyzji związanych z dokonywaniem czynności mających skutki prawne, minimalizując ryzyko powstania problemów prawnych w przyszłości.

   Egzekucja należności - dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika?

   Dlaczego podczas egzekucji należności warto skorzystać z pomocy adwokata?

   Adwokat to specjalista w dziedzinie prawa, który pomaga w procesie egzekucji należności. Z jego pomocą można mieć pewność, że cały proces będzie przeprowadzony zgodnie z przepisami prawa, a interesy finansowe klienta zostaną w pełni zabezpieczone.

   Adwokat ma nie tylko wiedzę prawniczą, ale także doświadczenie w dochodzeniu należności. Dzięki temu jest w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania i pomóc w wyborze najskuteczniejszej strategii dochodzenia swoich praw. Ponadto, adwokat reprezentuje klienta.
   w sądzie i przed organami egzekucyjnymi, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć zbędnych formalności.

   Warto pamiętać, że skorzystanie z pomocy adwokata może przyspieszyć proces egzekucji należności, a także zwiększyć szanse na odzyskanie całej kwoty długu. Dlatego, jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, skorzystaj z pomocy adwokata i zabezpiecz swoje interesy finansowe.


   Potrzebujesz pomocy w egzekucji należności lub pomoc adwokata?

   Skontaktuj się z nami! Nasza Kancelaria Adwokacka Szlońscy oferuje:
   • porady prawne,
   • prowadzenie spraw przed sądami i urzędami,
   • obronę w sprawach karnych i wykroczeniach przed sądami i organami ścigania,
   • reprezentowanie pokrzywdzonych,
   • sporządzanie i opiniowanie umów i pism,
   • prowadzenie negocjacji, rokowań i pertraktacji ugodowych,
   • zlecenia niestandardowe, dostosowanie do potrzeb i oczekiwań klienta,
   • porady prawne online

    Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
    +48 662 040 129
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Wyszukaj

   Ostatnio dodane

   stopka-logo-kancelaria-adwokacka-szlonscy
   ul. Jana III Sobieskiego 245,
   lokal nr 5, I piętro
   Copyright © 2017 Szloński & Szlońska Kancelaria Adwokacka All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel